Йооооууу! ⚡️
Ось і минув наш другий тиждень!
Час летить невпинно, а ми і далі продовжуємо навчатися, дізнаватися новому і вдосконалюватись з кожним днем!
Сьогодні нашу тижневу зустріч ми провели в Денвері. Обговорили успіхи попереднього тижня та поставили цілі на наступний. Опісля мали прогулянку зоопарком в якому відбулася наша здибанка. Побачили африканських пінгвінів, білих кенгуру, наших улюблених рожевих фламінго та багато інших цікавих тваринок.










Також мали іменинницю – Олю, де урочисто заспівали «Happy Birthday» і зʼїли святковий торт🎂

А ще одна з наших студенток – Анастасія, подарувала всім персоналізовані брелки. Для нас це не просто подарунок, а символ нашого спільного шляху. Ми всі проходимо одну й ту саму програму, стикаємося зі схожими викликами та вчимося однакових принципів, але водночас кожен проживає цей досвід по-своєму, зі своїми перемогами, труднощами та історіями.


Ці брелки стали нагадуванням про те, що ми не самі. І коли настають складні моменти, достатньо поглянути на них, згадати про свій шлях, про людей поруч і продовжувати рухатися вперед, незважаючи ні на що💙Побачимось за тиждень!😉☀️